Ułatwienia dostępu

Moskitiery plisowane

Moskitiera harmonijkowa Toruń i w okolicach wycenimy, dokonamy pomiaru oraz montażu.  Do okien i drzwi balkonowych. Moskitiera plisowana to najczęściej wybierany wariant do drzwi balkonowych. Nie zajmuje miejsca po otwarciu tylko zwija się jak harmonijka. W dekoroleta.pl posiadamy bardzo szeroką ofertą moskitier okiennych na każdy wymiar.  

Toruń moskitiera harmonijkowa

Moskitiera harmonijkowa Toruń oraz w okolicach w promieniu 40km to zdecydowanie największy wybór. Moskitiera plisowana wyposażona jest w siatkę plisową w kolorze szarym lub czarnym, prowadnicę, profil przesuwny, profil dolny. Występuje w kolorach malowanych i drewnopodobnych. Moskitiera plisowana składa się w harmonijkę, dlatego nie zabiera dużo miejsca w świetle przejścia. Idealnie nadaje się do drzwi balkonowych w tym balkonów typu przesuwnego HS jak i okien. 

DEKOROLETA dbamy o detale, dlatego w ofercie posiadamy profile w każdym kolorze okiennym. Wycena online? Pewnie – zapraszamy do formularza kontaktowego i na nasz profil FB, zawsze na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami. Zobacz również nasze inne moskitiery np. moskitiery ramkowe. 

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać moskitiery plisowane?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

Moskitiery plisowane - kolory osprzętu
5/5 - (32 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!