Ułatwienia dostępu

Rolety przyszybowe dachowe

Okna dachowe podobnie jak standardowe to waży element każdego domu. Powinny mieć dobre okucia i być energooszczędne. Poza tym właściwościami tak zwana stolarka otworowa w połączeniu z roletami wewnętrznymi może nadać wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu. Styl loft, nowoczesny, klasyczny? Bardzo proszę! W DEKOROLETA znamy się na tym. Roleta dachowa Toruń, Chełmża, Kowalewo Pomorskie, Gniewkowo, Ciechocinek to nasz obszar działania. Pracujemy również na terenie powiatu toruńskiego i takich miejscowości jak Nieszawa, Koneck, Raciążek, Czernikowo, Waganiec, Lubanie, Włocławek. Zobacz później nasze inne rolety przyszybowe na www.dekoroleta.pl,a tymczasem poniżej wejdź w świat rolet dachowych.  

Roleta dachowa Toruń

Roleta dachowa Toruń i inne miasta w obrębie 40km to nasz obszar działania. System ten dedykowany jest do okien dachowych. W rolecie standardowo zastosowane są prowadnice aluminiowe dodatkowo posiada samohamujący system sznurkowy, który umożliwia zatrzymanie rolety w dowolnym momencie. Kaseta i prowadnice są przykręcane do okna.  Profile dostępne są w trzech kolorach widocznych poniżej. 

Skupiamy się tylko na osłonach wewnętrznych okiennych. Uważamy, że wąska specjalizacja jest kluczem do sukcesu. Nieustanie pomimo wielu lat doświadczenia uczymy się nowości, obserwujemy trendy i wyjeżdżamy na szkolenia produktowo-montażowe, aby móc zaproponować najwyższy standard obsługi. W trakcie pomiaru wybieracie z próbnika kolor i wzór dla siebie.   

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać roleta dachowa Toruń?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

Kolory osprzętu

Kolory tkanin - kolekcje od I do XIII
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
XIII
5/5 - (26 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!