Ułatwienia dostępu

Rolety wolnowiszące TR

Rolety na okna Toruń miasto oraz w obrębie 40 km wyceniamy, wykonujemy pomiar oraz montaże. Wycena online? Pewnie – zapraszamy do formularza kontaktowego. Tylko u nas najkrótszy czas realizacji. Odwiedź nasze media społecznościowe i bądź zawsze na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami. Tymczasem poniżej przeczytasz o szczegółach tego rozwiązania. 

Wolnowiszące TR rolety na okna Toruń

Rolety na okna Toruń oraz inne miasta w województwie kujawsko-pomorskim to obszar naszego działania. Oferujemy między innymi rolety wolnowiszące w wielu kolorach i wzorach w systemie TR montowane są do ściany lub sufitu za pomocą specjalnych klipsów. Fi 28/30/35 w kasecie. Posiada samohamujący mechanizm koralikowy.  Kaseta do wybrania w kolorach widocznych poniżej. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się jako rzutnik dla projektora. W www.dekoroleta.pl dbamy o detale, dlatego w ofercie posiadamy tkaniny dostępne są w wielu kolorach i wzorach. 

W trakcie pomiaru wybieracie z próbnika kolor i wzór dla siebie. Oferujemy tkaniny standardowe, zaciemniające całkowicie i termiczne. Wiemy jak cenny dla Was jest wolny czas, dlatego wydłużyliśmy godziny naszej pracy do 19:00. Nie musicie już brać specjalnie dnia wolnego, żeby zamówić rolety i kolejnego żebyśmy mogli je zamontować. Inne firmy pracują maksymalnie do godzin wczesno popołudniowych. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi usługami www.dekoroleta.pl/uslugi/ Nasza oferta to gwarancja najlepszej ceny. 

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać rolety na okna TR?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

Kolory osprzętu

Kolory tkanin - kolekcje od I do XIII
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
XIII
4.9/5 - (40 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!