Ułatwienia dostępu

Żaluzje SP

Nowoczesne żaluzje Toruń miasto oraz w miejscowościach w obrębie 40 km wyceniamy, wykonamy pomiar oraz montaż. Klasyczne i ponadczasowe rozwiązanie. Praktyczne żaluzje poziome najwyższej jakości tylko u nas. Dostępnych jest kilka szerokości lameli. dekoroleta.pl najważniejsza jest dla nas jakość, termin realizacji i szeroki wybór rozwiązań. Przeznaczone do montażu wewnętrznego.

Toruń żaluzje na wymiar SP

Żaluzje na wymiar Toruń oraz okoliczne miejscowości to nasz teren działania. Żaluzja wykonana jest na rynnie stalowej z lamelami o szerokości 25mm i drabinkami sznurkowymi. Standardowo nie posiada prowadzenia bocznego ani zaczepów rynny dolnej. Osprzęt żaluzji rynna górna i sznurki zbliżony do koloru lameli. Dopuszczalne są niewielkie różnice odcieni lameli. W trakcie pomiaru wybieracie z próbnika kolor i wzór dla siebie. 

Osłony okienne to nasza pasja, uważamy, że specjalizacja jest kluczem do sukcesu, dlatego w DEKOROLETA zajmujemy się tylko osłonami wewnętrznymi. Dbamy i szczegóły i detale, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas kluczowe w budowaniu własnej marki.  

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać żaluzje aluminiowe SP u DEKOROLETA?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

5/5 - (69 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!