Ułatwienia dostępu

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery balkonowe otwierane Toruń oraz w okolicach po pierwsze wycenimy, po drugie wykonamy pomiar, a po trzecie zamontujemy. Wychodząc na, przeciw oczekiwaniom naszych klientów pomiar możliwy w sobotę i w niedziele po wcześniejszym umówieniu. Sezon tuż tuż dlatego warto pomyśleć o zakupie już teraz i skorzystać w oferty cen zimowych. Tylko w DEKOROLETA najkrótszy czas realizacji i moskitiery na każdy wymiar. 

Toruń moskitiery balkonowe otwierane

Moskitiery balkonowe otwierane Toruń oraz powiat toruński i okolice to oferta numer 1 w regionie. Moskitiera drzwiowa inaczej balkonowa jest otwierana i wykonana jest z profilu aluminiowego. W zestawie jest magnes i dwa zawiasy samozamykające. Moskitiera samoczynnie zamknie się po otwarciu. Siatka dostępna w kolorze czarnym i szarym. Dodatkowym rozwiązaniem jest siatka antypyłkowa dla alergików z atestem. Moskitiera balkonowa skutecznie zabezpiecza przed owadami przez cały sezon. Estetyczne i trwałe rozwiązanie. Świetnym rozwiązaniem jest wzmocnienie dolne tzw. „wykop”. Przy wysokości powyżej 160cm standardowo montowana jest poprzeczka na 1/3 wysokości. Hitem jest wyjście dla zwierząt. Kota lub małego/średniego psa. 

w DEKOROLETA dbamy o detale, dlatego w ofercie posiadamy profile w każdym kolorze okiennym. Wycena online? Pewnie zapraszamy do formularza kontaktowego i na nasze media społecznościowe. Bądź zawsze na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami. Szukasz innych rozwiązań – zobacz koniecznie inne nasze moskitiery np. moskitiery przesuwne. 

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać moskitiery drzwiowe?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

Moskitiery drzwiowe - kolory osprzętu
4.9/5 - (67 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!