Ułatwienia dostępu

Moskitiery

Moskitiery Toruń

Moskitiery ramkowe

Moskitiera głównie stosowana w oknach, w wielu kolorach. W przypadku osób posiadających kota istnieje możliwość zamówienia siatki stalowej. Dodatkowym rozwiązaniem jest siatka antypyłkowa dla alergików z atestem. 

Moskitiera harmonijkowa Toruń

Moskitiery plisowane

Nowe rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i funkcjonalność. Moskitiera w dwóch kolorach siatki szary i czarny. Idealnie sprawdzi w drzwiach balkonowych i oknach. Składa się jak harmonijka, dlatego po złożeniu nie zabiera dużo światła przejścia.

Moskitiery balkonowe otwierane Toruń

Moskitiery drzwiowe

Moskitiera stosowana w drzwiach balkonowych. Otwierana z samozamykaczem. Hitem jest wyjście dla zwierząt. Kota lub małego/średniego psa montowane w dolnej części moskitiery. Dostępne rozwiązanie w wielu kolorach stolarki okiennej.

Moskitiera balkonowa HS Toruń

Moskitiery przesuwne

Moskitiera przesuwna stosowana w dużych drzwiach balkonowych typu HS. Moskitiera przesuwna, może występować z jednym lub dwoma skrzydłami. W zestawie są rolki, ramy i hamulce. Rozwiązanie najczęściej stosowane w nowych domach.

Moskitiera rolowana balkonowa Toruń

Moskitiery rolowane

Moskitiera rolowana montowana we wnęce lub ramie okna. Siatka w kolorze szarym. Idealne rozwiązanie w blokach, w których są wąskie balkony i brakuje miejsca na standardowo otwierane drzwi.

4.9/5 - (27 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!