Ułatwienia dostępu

Rolety dzień i noc MINI

Rolety dzień noc Toruń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocinek to nasz obszar działania. Pracujemy również na terenie Aleksandrowa Kujawskiego, Gniewkowa, Nieszawy, Wagańca, Lubania oraz całego powiatu toruńskiego. W DEKOROLETA stawiamy na własną markę i dlatego dbamy o detale. Dzięki temu za pośrednictwem tzw. poczty pantoflowej możemy dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. 

Na czym polega fenomen rolet dzień noc? Odpowiedź jest bardzo prosta. W zależności od potrzeby, pory dnia, siły nasłonecznienia użytkownik może w jednej rolecie dozować ilość światła zewnętrznego do pomieszczenia. To jedna z odpowiedzi. Druga to taka, że roleta wygląda wyjątkowo. Dzięki takiej kurtynie wnętrze nabierze elegancji. Roleta posiada w jednej kasecie dwie tkaniny, które mechanizmem regulującym ustawiamy tak, aby całkowicie zaciemnić wnętrze, lub częściowo i to w kilku ustawieniach. Dodatkowo roleta może zostać całkowicie zwinięta odsłaniając w ten sposób całe okno.  

Roleta dzień i noc Toruń MINI

Rolety dzień i noc Toruń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocinek to największy wybór w regionie osłon okiennych. Zasłony dzień i noc w systemie MINI to ekonomiczne rozwiązanie. W porównaniu z marketowymi roletami posiadają mocowania metalowe, a nie pcv. Dodatkowo oferują samohamujący mechanizm koralikowy oraz mocowanie bezinwazyjne. Roleta jest z rurką o średnicy 17mm, standardowo posiadającą prowadnice żyłkowe. Kaseta do wybrania w kolorach widocznych poniżej. Posiadamy tkaniny dostępne w wielu kolorach i wzorach.  W trakcie pomiaru wybieracie odcień dla siebie. Zobacz także inne rozwiązanie dzień noc na www.dekoroleta.pl Zapraszamy do kontaktu i na nasze media społecznościowe, aby być zawsze na bieżąco z nowościami i promocjami. 

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać rolety dzień noc Toruń MINI?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

Kolory osprzętu

Kolory tkanin - kolekcja od I do XIV
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
XIII
XIV
5/5 - (36 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!