Ułatwienia dostępu

Rolety plisowane

Nieodzowny element każdego okna stanowią tradycyjne rolety, plisy i żaluzje, ponieważ zapewniają komfort domownikom. Z uwagi na częste używanie muszą być trwałe oraz dostępne w kilku systemach dostosowanych do różnych rodzajów okien. Oprócz tego spełniają funkcję równie ważną jak wizualna. Faktem jest, że te wymagania są niezmiernie istotne, abyśmy mogli długo cieszyć się z posiadanych tak zwanych osłon okiennych. Krótko mówiąc rolety plisowane Toruń i okolice w DEKOROLETA spełniają te wymogi. 

Zacznijmy od montażu. Po pierwsze oferujemy np. tak zwany sposób inwazyjny, czyli przykręcany do listwy przyszybowej okna dzięki czemu tkanina znajduje się bardzo blisko szyby zaciemniając w ten sposób skutecznie pomieszczenie. Po drugie w wymagających tego sytuacjach oferujemy montaż bezinwazyjny, czyli bez konieczności przykręcania do ramy okiennej. W efekcie tkanina porusza się nie wzdłuż szyby tylko ramy okna. Krótko mówiąc w DEKOROLETA pamiętamy o tym, żeby zawsze dopasować rolety do oczekiwań naszych klientów i opierając się na doświadczeniu zaproponować najlepszy system montażu. Rolety plisowane Toruń miasto oraz w obrębie 40 km w DEKOROLETA wycenimy następnie pomierzymy i na koniec zamontujemy. W rezultacie w ostatnim czasie rozwiązanie to stało się ogromnie popularne i już wielu klientów skorzystało z naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się poniżej, że zdjęciami i szczegółami tego rozwiązania. 

Rolety plisowane Toruń

Rolety plisowane Toruń i okoliczne miejscowości i miasta w promieniu 40km w DEKOROLETA to w rezultacie największy wybór i najkrótszy czas realizacji. 

Chcielibyśmy pokrótce przybliżyć kilka informacji. Bez wątpienia funkcją swoją przypominają działanie rolet, ponieważ pozwalają zasłonić szybę okna. W razie potrzeby dodatkowo również ramę. Wyglądem zaś harmonijkę, ponieważ składają się i rozciągają. Plisowana kurtyna tym samym daje możliwość przesłonięcia dowolnego fragmentu okna. Możemy zatrzymać ją w każdym momencie. Innymi słowy mało awaryjne i często wybierane przez klientów, dlatego są hitem w sprzedaży. Posiadają system wklikiwania zapobiegający opadaniu profilu. Stosowane w oknach 2-szybowych, 3-szybowych jak i 4-szybowych. Montowane w wyniku tego zarówno w stolarce PCV, drewnianej jak i aluminiowej. Bezproblemowo plisy można zdjąć i wyprać. Należy pamiętać, aby po ponownym zamontowaniu pozostawały złożone przez kilka dni i wyschły właśnie będą w takiej pozycji. Odporne są na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i co najważniejsze materiały stosowane u nas nie blakną od promieni słonecznych.

Posiadamy również w ofercie podwójne plisy, inaczej nazywane DUET wszystkie dostępne w wielu barwach, ponieważ aż w 353 kolorach. W trakcie pomiaru wybieracie z próbnika kolor i wzór dla siebie. Najważniejsza w dekoroleta.pl jest dla nas jakość, najkrótszy termin realizacji, bogaty wybór oraz najlepsze ceny. Wachlarz wzorniczy i kolorystyczny zadowoli każde gusta, ponieważ posiadamy w ofercie wiele barw tkanin. Dysponujemy próbkami z każdego rodzaju, więc jesteśmy w stanie dopasować się do każdego wnętrza. Oferujemy tkaniny standardowe, zaciemniające całkowicie i termiczne. Dodatkowo podwójnie sklejane przypominające swą strukturą plaster miodu. Chcesz umówić się na pomiar? Zapraszamy do kontaktu!

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać rolety plisowane Toruń i okolice?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

Kolory osprzętu

Kolory tkanin - kolekcje od I do XI
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
5/5 - (79 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!