Ułatwienia dostępu

Żaluzje bambusowe

Żaluzje nowoczesne Toruń miasto oraz w obrębie 40 km to oferta wyceny, pomiaru i montażu żaluzji. Oferujemy najlepsze ceny i najwyższą jakość. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami. W dekoroleta dbamy o detale, ponieważ wiemy, że bez tego nie osiągniemy rozpoznawalnej marki. Roleta bambusowa to nowoczesne rozwiązanie, poznaj szczegóły, o których piszemy krótko poniżej. 

Toruń żaluzje nowoczesne

Największy wybórnajlepsze ceny. Żaluzja bambusowa to gustowne w dobrym stylu rozwiązanie. Dla osób ceniących sobie niepowtarzalny wygląd i chcących być bliżej natury. Żaluzje wykonana jest na rynnie stalowej z lamelami bambusowymi szerokości 50mm i drabinkami taśmowymi 25mm. Standardowo żaluzja wykonana jest z osłoną rynny górnej (maskownica z boczkami) i belką dolną drewnianą w kolorze lameli. W zestawienie akcesoria do mocowania rynny górnej. Osprzęt żaluzji (rynny i sznurki) zbliżone są do koloru lameli. Słoje, sęki i różne struktury to naturalna ozdoba drewna. 

Dopuszczalne są różnice w odcieniach drewna, nieznaczne odkształcenie się lameli oraz prześwity na płatkach. Żaluzja bambusowa jest hitem sprzedaży w domach nowo wybudowanych. Żaluzje nowoczesne Toruń to tylko dekoroleta. Montujemy na terenie miejscowości takich jak: Chełmża, Kowalewo Pomorskie, Golub-Dobrzy, Gniewkowo, Ciechocinek, Nieszawa, Waganiec, Lubanie, Aleksandrów Kujawski. 

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać żaluzje bambusowe u DEKOROLETA?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

5/5 - (55 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!