Ułatwienia dostępu

Żaluzje standard

Żaluzje do okna Toruń miasto oraz w obrębie 40 km wyceniamy, wykonamy pomiar oraz montaż. Klasyczne i ponadczasowe rozwiązanie. Praktyczne żaluzje poziome najwyższej jakości tylko u nas. Dostępnych jest kilka szerokości lameli. Przeznaczone do montażu wewnętrznego. dekoroleta.pl najważniejsza jest dla nas jakość, termin realizacji, bogata oferta, najlepsze ceny. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów opisujących ten standard. 

Toruń żaluzje do okna

Żaluzja wykonana jest na rynnie stalowej z lamelami o szerokości 16mm i drabinkami sznurkowymi. Standardowo nie posiada prowadzenia bocznego ani zaczepów rynny dolnej. Osprzęt żaluzji rynna górna i sznurki zbliżony do koloru lameli, rynna dolna występuje tylko w kolorze białym. Dopuszczalne są niewielkie różnice odcieni lameli. Żaluzje do okna Toruń, Kowalewo Pomorskie, Chełmża, Gniewkowo, Ciechocinek, Waganiec to tylko kilka lokalizacji z obszaru naszego działania. Zapraszamy do kontaktu e-mail lub telefonicznego oraz zapoznania się z naszymi mediami społecznościowymi.

W trakcie pomiaru wybieracie z próbnika kolor i wzór dla siebie. Osłony okienne to nasza pasja, uważamy, że specjalizacja jest kluczem do sukcesu, dlatego w DEKOROLETA zajmujemy się tylko przesłonami okiennymi. Służymy fachowym doradztwem technicznym. Dbamy o szczegóły i detale, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas kluczowe w budowaniu własnej marki.  

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać żaluzje standardowe u DEKOROLETA?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

5/5 - (1 vote)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!