Ułatwienia dostępu

Rolety wolnowiszące R 25

Rolety okienne Toruń miasto oraz w obrębie 40 km wyceniamy, mierzymy i montujemy. Wycena online? Pewnie – zapraszamy do formularza kontaktowego. Tylko u nas najkrótszy czas realizacji i największy wybór tkanin oraz rolety na każdy wymiar. Poniżej poznasz dokładnie rozwiązanie jakim jest roleta wolnowisząca R 25.

Rolety okienne Toruń R 25

Rolety okienne Toruń i miasta w powiecie toruńskim to nasz teren działania, ale nie tylko. Roleta R 25 jest wolnowisząca z rurką o średnicy 25mm montowana na mocowaniach PCV. Posiada samohamujący mechanizm koralikowy. Montowana do ramy okna lub ściany. W www.dekoroleta.pl dbamy o detale, dlatego w ofercie posiadamy tkaniny dostępne są w wielu kolorach i zworach. 

W trakcie pomiaru wybieracie z próbnika kolor i wzór dla siebie. Wiemy jak cenny jest Wasz wolny czas, dlatego wydłużyliśmy godziny naszej pracy do 19:00. Nie musicie już brać specjalnie dnia wolnego, żeby zamówić rolety i kolejnego żebyśmy mogli je zamontować. Inne firmy pracują maksymalnie do godzin wczesno popołudniowych. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi usługami na www.dekoroleta.pl i odwiedzenie naszego profilu na Facebooku. Tylko tam najnowsze zdjęcia z realizacji i aktualne promocje. Warto być na bieżąco. 

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać rolety okienne R25?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

Kolory osprzętu

Kolory tkanin - kolekcje od I do XIII
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
XIII
5/5 - (43 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!