Ułatwienia dostępu

Rolety wolnowiszące CO

Rolety do okien Toruń to nasz obszar działania. Pracujemy również w okolicznych miejscowościach w promieniu 40km. Oferujemy wycenę, pomiar i montaż.  Poniżej opisujemy w kilku zdaniach produkt jakim jest roleta wolnowisząca CO. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą. Rolety do okien Toruń w www.dekoroleta.pl to gwarancja najwyższej jakości i najlepszej ceny.

Wolnowiszące rolety Toruń CO

Rolety do okien Toruń u DEKOROLETA to największy wybór tkanin w regionie. Rolety wolnowiszące w wielu kolorach i wzorach w systemie CO montowane są do ściany lub sufitu za pomocą specjalnych klipsów. Fi 28/30/35 w półkasecie. Posiada samohamujący mechanizm koralikowy.  Kaseta do wybrania w kolorach widocznych poniżej. Tkaniny dostępne są w wielu kolorach i wzorach. 

W trakcie pomiaru wybieracie z próbnika kolor i wzór dla siebie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów pomiary i montaże wykonujemy do godziny 19:00, dlatego swoje zamówienie możecie zrealizować bez wychodzenia z domu i bez konieczności brania specjalnie dnia wolnego. Zapraszamy serdecznie na nasze media społecznościowe, na bieżąco aktualizujemy i wstawiamy zdjęcia z realizacji. Osłony okienne to nasza pasja, uważamy, że specjalizacja jest kluczem do sukcesu, dlatego w DEKOROLETA zajmujemy się tylko przesłonami okiennym. Dbamy o szczegóły i detale, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas kluczowe w budowaniu własnej marki.   

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać rolety do okna CO?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

Kolory osprzętu

Kolory tkanin - kolekcje od I do XIII
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
XIII
5/5 - (51 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!