Ułatwienia dostępu

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie Toruń, Włocławek, Ciechocinek to między innymi nasz obszar działania. Dojeżdżamy również do innych miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim. Roleta z jednej strony będąca ekskluzywnym rozwiązaniem przesłony okna, a drugiej gwarantujemy, że cena będzie miłym zaskoczeniem. Tylko u nas, montaż, pomiar i wycena. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą. Rolety w www.dekoroleta.pl to gwarancja najwyższej jakości, najlepszej ceny i najkrótszego terminu realizacji. 

Rolety rzymskie Toruń

Rolety rzymskie Toruń, Włocławek, Ciechocinek największy wybór w regionie. To wyjątkowe rozwiązanie łączące zasłony z roletami materiałowymi. Spełniają dodatkowo funkcję dekoracyjną. Roleta posiada samohamujący mechanizm koralikowy. Dopuszczalna jest niewielka różnica odcieni tkaniny względem formatki wzornika oraz szerokości i wysokości gotowej rolety +/-1cm. Tkanina nie jest zwijana tylko składa i to jedna z różnic między zwykłą roletą. Zapewniamy duży wybór kolorów i wzorów tkanin. 

Osłony okienne to nasza pasja, uważamy że specjalizacja jest kluczem do sukcesu, dlatego w DEKOROLETA zajmujemy się tylko roletami okiennymi. Dbamy o szczegóły i detale, ponieważ zadowolenie klientów jest dla nas kluczowe w budowaniu własnej marki. Zapraszamy serdecznie na nasze media społecznościowe, na bieżąco pokazujemy nasze realizację. Również tam szukaj promocji i konkursów.  

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać rolety rzymskie?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

Kolory osprzętu

4.9/5 - (56 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!