Ułatwienia dostępu

Żaluzje VE

Nowoczesne żaluzje Toruń miasto oraz w miejscowościach w obrębie 40 km wyceniamy, wykonamy pomiar oraz montaż. Klasyczne i ponadczasowe rozwiązanie. Praktyczne żaluzje poziome najwyższej jakości tylko u nas. Dostępnych jest kilka szerokości lameli. dekoroleta.pl najważniejsza jest dla nas jakość, termin realizacji i szeroki wybór rozwiązań. Przeznaczone do montażu wewnętrznego.

Toruń nowoczesne żaluzje VE

Nowoczesne żaluzje Toruń i powiat toruński to największa oferta w regionie. Żaluzja wykonana jest na rynnie stalowej z lamelami o szerokości 25mm. Posiada mechanizm koralikowy. Rynna górna oraz osprzęt dostępne są w kolorach: biały, brąz beż i srebrny. Istnieje możliwość wykonania również w kolorach drewnopodobnych. Żaluzja 25mm montowana jest w świetle szyby. Dopuszczalne są niewielkie różnice odcieni lameli. 

W trakcie pomiaru wybieracie z próbnika kolor i wzór dla siebie. Osłony okienne to nasza pasja, uważamy, że specjalizacja jest kluczem do sukcesu, dlatego w DEKOROLETA zajmujemy się tylko przesłonami okiennym. Dbamy o szczegóły i detale, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas kluczowe w budowaniu własnej marki.  

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać żaluzje aluminiowe VE u DEKOROLETA?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

5/5 - (39 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!