Ułatwienia dostępu

Rolety dzień i noc DU

My ze swojej strony bezpłatnie przygotujemy wycenę, przyjedziemy na pomiar, w trakcie którego możesz podpisać zamówienie, a następnie wykonamy montaż. Ty ze swojej strony nie musisz nic więcej robić. Rolety wewnętrzne Toruń, Gniewkowo, Chełmża to nasz obszar działania. Pracujemy również na terenie Kowalewa Pomorskiego, Ciechocinka, Nieszawy, Wagańca, Lubania, Raciążka oraz całego powiatu toruńskiego. 

W DEKOROLETA mamy wszystkie warianty rolet jakie są tylko dostępne na rynku. O każdym rodzaju dowiesz się na naszej stronie internetowej. Wejdź w każdą zakładkę i zapoznaj się, że szczegółami rozwiązań, a następnie wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie. Oczywiście służymy również telefonicznym wsparciem technicznym na wypadek dodatkowych pytań.

Rolety wewnętrzne Toruń dzień i noc DU

Rolety wewnętrzne Toruń, Gniewkowo, Chełmża oraz w innych miejscowościach montujemy w gratisie. Zasłony dzień i noc w systemie DU, posiadają samohamujący mechanizm koralikowy. Roleta jest w kasecie wykonana z PCV lub ALU razem z prowadnicami PCV. W system DU kaseta jest przykręcana do listwy przyszybowej okna natomiast prowadnice są przyklejane. Roleta jest montowana w świetle szyby i po zwinięciu zajmuje 5cm światła szyby od góry i po 1,5 cm po bokach. Z naszych specjalnym segregatorów wybieracie kolor i zwór tkaniny w trakcie pomiaru. To na nasze centra mobilne. Dzięki temu nie musisz przeznaczać czasu na to, aby dojechać do siedziby firmy. Kaseta i prowadnice do wybrania w kolorach widocznych poniżej.

Zapraszamy do kontaktu e-mail lub telefonicznego oraz na nasze media społecznościowe. Zobacz inne rozwiązanie rolety dzień noc np. system MINI na www.dekoroleta.pl

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać rolety wewnętrzne Toruń i okolice dzień noc DU?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

Kolory osprzętu

Kolory tkanin - kolekcje od I do XIV
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
XIII
XIV
4.9/5 - (32 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!