Ułatwienia dostępu

Żaluzje drewnopodobne

Żaluzje do okien Toruń miasto oraz w obrębie 40 km wyceniamy, wykonujemy pomiar oraz montaż. Klasyczne i ponadczasowe rozwiązanie w nowej drewnopodobnej osłonie. Bardzo bogata oferta kolorystyczna lameli. Praktyczne żaluzje poziome najwyższej jakości tylko u nas. Dostępnych jest kilka szerokości lameli. Przeznaczone do montażu wewnętrznego. dekoroleta.pl najważniejsza jest dla nas jakość, najlepsze ceny, termin realizacji oraz bogata oferta.

Toruń żaluzje do okien

Żaluzja wykonana jest na rynnie stalowej z lamelami o szerokości 50mm. Standardowo posiada maskownicę bez boczków i belkę dolną drewnianą zbliżoną do koloru lameli. Osprzęt żaluzji (rynny, sznurki) zbliżony do koloru lameli. Dopuszczalne są niewielkie różnice odcieni lameli. Żaluzja zostanie wyprodukowana na żądany wymiar. Oferujemy montaż na specjalnych uchwytach dzięki czemu można za każdym razem wygodnie żaluzję zdjąć do umycia, czy to okna czy samych lameli.   

Żaluzje do okien Toruń i miasta w województwie kujawsko-pomorskim to zasięg działania naszej firmy. Wiemy jak ważny jest czas, dojeżdżamy do naszych klientów do wyceny, pomiaru i na podpisanie zamówienia. Dysponujemy próbnikami kolorystycznymi i wzorami żaluzji w wersji mini tak, aby móc zaprezentować wygląd i mechanizm. Zapraszamy również
do zapoznania się z naszymi 
mediami społecznościowymi

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać żaluzje drewnopodobne u DEKOROLETA?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

4.9/5 - (20 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!