Ułatwienia dostępu

Rolety przyszybowe DU

Roleta okienna stała się ważnym elementem w naszych domach. Spełnią wiele funkcji, a przy okazji może pięknie wyglądać. Chętnie pomożemy w doborze rodzaju i koloru tkaniny w trakcie pomiaru. Roleta przeciwsłoneczna Toruń i powiat toruński to nasz obszar działania. Pracujemy również w okolicznych miejscowościach. Tylko u nas, montaż, pomiar i wycena gratis. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą. Roleta przeciwsłoneczna Toruń i inne w www.dekoroleta.pl to gwarancja najwyższej jakości i najlepszej ceny. Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili społecznościowych. Zawsze tam najnowsze informacje. 

Roleta przeciwsłoneczna Toruń

Roleta przeciwsłoneczna Toruń oraz miasta w promieniu 40km to najkrótszy czas realizacji w regionie. Oferujemy również tkaniny termiczne, standardowe, zaciemniające całkowicie. Rolety przyszybowe w systemie DU posiadają samohamujący mechanizm koralikowy. Roleta jest w kasecie wykonana z PCV lub ALU razem z prowadnicami PCV. W system DU kaseta jest przykręcana do listwy przyszybowej okna natomiast prowadnice są przyklejane. Roleta jest montowana w świetle szyby i po zwinięciu zajmuje 5cm światła szyby od góry i po 1,5 cm po bokach. Tkaniny dostępne są w wielu kolorach i wzorach. 

Uważamy, że specjalizacja jest kluczem do sukcesu, dlatego w dekoroleta.pl zajmujemy się tylko przesłonami okiennym. Dbamy o szczegóły i detale, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas kluczowe w budowaniu własnej marki.  W trakcie pomiaru wybieracie z próbnika kolor i wzór dla siebie. Zapraszamy serdecznie na nasze media społecznościowe, na bieżąco aktualizujemy nowości i wstawiamy zdjęcia z realizacji. Osłony okienne to nasza pasja. 

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać roleta przeciwsłoneczna Toruń?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

Kolory osprzętu

Kolory tkanin - kolekcje od I do XIV
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
XIII
4.9/5 - (76 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!