Ułatwienia dostępu

Plisy dachowe

Okna dachowe stanowią nieodzowny element każdego poddasza. Stosowane są powszechnie w pokojach, łazienkach, klatkach schodowych i innych pomieszczeniach. Są niezbędne, aby zapewnić dostęp światła słonecznego do pomieszczenia. Wyróżnia się wiele typów okien, ale dwa najbardziej popularne to okna klasycznie uchylno-otwierane i okna kolankowe. Po wejściu do pomieszczenia poddasza uwaga skupia się w pierwszej chwili między innymi właśnie na oknie, dlatego poza funkcją praktyczną okno takie spełnia rolę dekoracyjną, o której należy pamiętać. Plisy dachowe Toruń miasto oraz w obrębie 40 km wyceniamy, mierzymy i montujemy.  

W ofercie DEKOROLETA mamy nowoczesne plisy z przeznaczeniem do okien dachowych, które z jednej strony bez wątpienia nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu zaś z drugiej pozwolą użytkownikowi na osłonięcie się przed nadmiernym nasłonecznieniem czy nagrzewaniem to bardzo istotna kwestia, o której warto pamiętać szczególnie latem. Z uwagi na praktyczne i eleganckie rozwiązanie plisy z przeznaczeniem do okien dachowych stały się hitem sprzedaży. Roleta taka pozwala regulować nasłonecznie, a w przypadku zabrudzenia nadaje się do czyszczenia. 

Plisy dachowe Toruń

Polecamy cieszące się coraz większym zainteresowaniem plisy dachowe Toruń miasto i okolice w województwie kujawsko-pomorskim. Chcielibyśmy pokrótce przybliżyć kilka informacji. W plisie standardowo zastosowane są prowadnice i cztery magnesy zapobiegające opadaniu profilu. Właściwie funkcją swoją przypominają działanie rolet, ponieważ pozwalają zasłonić szybę okna. W razie potrzeby dodatkowo również ramę. Wyglądem zaś harmonijkę, ponieważ składają się i rozciągają. Plisowana roleta daje możliwość przesłonięcia dowolnego fragmentu okna. Możemy zatrzymać ją w każdym momencie. Mało awaryjne, często wybierane przez klientów.  

Profile dostępne są w trzech kolorach widocznych poniżej, a tkaniny w aż 353 odcieniach. W trakcie pomiaru wybieracie z próbnika kolor i wzór dla siebie. W DEKOROLETA najważniejsza jest dla nas jakość, wybór, najkrótszy termin realizacji i najlepsze ceny.  Wachlarz wzorniczy i kolorystyczny zadowoli różne gusta, ponieważ posiadamy w ofercie wiele barw i odcieni. Dysponujemy próbkami z każdego rodzaju, w wersji przenośnej, mobilnej. W trakcie pomiaru wybieracie rodzaj, ale i wygląd plisy bez wychodzenia z domu. Oferujemy tkaniny standardowe, zaciemniające całkowicie i termiczne. Dodatkowo podwójnie sklejane przypominające swą strukturą plaster miodu.  

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać plisy dachowe Toruń oraz okolice?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

Kolory osprzętu

Kolory tkanin - kolekcje od I do XI
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
4.9/5 - (48 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!