Ułatwienia dostępu

Żaluzje laminowane

Laminowana żaluzja pozioma to bardzo elegancka i ekskluzywna osłona okna. Łączy dwie funkcje: zasłony i dekoracji. Bardzo szeroka oferta kolorystyczna zaspokoi każde gusta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Świadczymy usługi pomiary i montażu.

Żaluzje drewniane Toruń

Niezwykle duża estetyka wykonania i najwyższa jakość. Żaluzje wykonana jest na rynnie stalowej z lamelami bambusowymi szerokości 50mm i drabinkami taśmowymi 25mm. Standardowo żaluzja posiada maskownicę bez boczków i belką dolną drewnianą w kolorze zbliżonym do koloru lameli. W zestawienie akcesoria do mocowania rynny górnej. Osprzęt żaluzji (rynny i sznurki) zbliżone są do koloru lameli. Słoje, sęki i różne struktury to naturalna ozdoba drewna. Żaluzje drewniane Toruń i okolice to największy wybór w regionie. Dopuszczalne są różnice w odcieniach drewna, nieznaczne odkształcenie się lameli oraz prześwity na płatkach, będąco wynikiem sklejania i prasowania drewna. 

Lamele laminowane występują w kolorach imitujących występujące na rynku laminaty drewnopodobne. Żaluzja drewniana jest hitem sprzedaży w domach nowo wybudowanych. W dekoroleta.pl zajmujemy się tylko przesłonami okiennym. Dbamy o szczegóły i detale, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas kluczowe w budowaniu własnej marki.  

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać żaluzje drewniane laminowane u DEKOROLETA?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

5/5 - (68 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!