Ułatwienia dostępu

Żaluzje drewniane

Żaluzje Toruń miasto oraz w obrębie 40 km wyceniamy, wykonamy pomiar oraz montaż. Dostępnych jest kilka szerokości lameli. Przeznaczone do montażu wewnętrznego. dekoroleta.pl najważniejsza jest dla nas jakość, termin realizacji, bogata oferta. Poniżej szczegółowy opis produktu. 

Toruń żaluzje

Żaluzje Toruń i miasta w promieniu 40km to najlepsza oferta w regionie. Żaluzja wykonana jest na rynnie stalowej z lamelami bambusowymi szerokości 50mm i drabinkami taśmowymi 25mm. Standardowo żaluzja posiada maskownicę bez boczków i belką dolną drewnianą w kolorze zbliżonym do koloru lameli. W zestawienie akcesoria do mocowania rynny górnej. Osprzęt żaluzji (rynny i sznurki) zbliżone są do koloru lameli. Słoje, sęki i różne struktury to naturalna ozdoba drewna. Dopuszczalne są różnice w odcieniach drewna, nieznaczne odkształcenie się lameli oraz prześwity na płatkach, będąco wynikiem sklejania i prasowania drewna. 

Osłony okienne to nasza pasja, uważamy, że specjalizacja jest kluczem do sukcesu, dlatego w DEKOROLETA zajmujemy się tylko przesłonami okiennym. Dbamy o szczegóły i detale, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas kluczowe w budowaniu własnej marki. Żaluzja drewniana jest hitem sprzedaży w domach nowo wybudowanych.

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać żaluzje drewniane u DEKOROLETA?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

5/5 - (68 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!