Ułatwienia dostępu

Moskitiery przesuwne

Moskitiera przesuwna Toruń oraz w okolicach wycenimy, wykonamy pomiar oraz montaż. Oferta przeznaczona jest dla dużych balkonów w tym przesuwnych. Sezon tuż tuż, dlatego warto pomyśleć o zakupie już teraz i skorzystać w oferty cen zimowych. Zobacz też inne nasze moskitiery np. moskitiery balkonowe otwierane.

Moskitiera przesuwna Toruń

W ostatnim okresie bardzo popularne stały się balkony przesuwne. Sztandarowym rozwiązaniem jest balkon HS. Wychodząc na, przeciw dzisiejszym standardom wprowadziliśmy do oferty moskitiery przesuwne balkonowe. Moskitiera przesuwna, może występować z jednym lub dwoma skrzydłami. W zestawie są rolki, ramy i hamulce. Przy szerokości skrzydła powyżej 140cm i/lub wysokości 200cm standardowo poprzeczka montowana jest na 1/3 wysokości. 

Moskitiera przesuwna Toruń, ale również okolice w obrębie 40km od miasta to nasz teren działania. W przypadku innych lokalizacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. W www.dekoroleta.pl dbamy o detale, dlatego w ofercie posiadamy profile w każdym kolorze okiennym. Wycena online? Pewnie – zapraszamy do formularza kontaktowego i na nasz profil FB, zawsze na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami. 

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać moskitiery przesuwne?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

Moskitiery przesuwne - kolory osprzętu
5/5 - (62 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!