Ułatwienia dostępu

Plisy

Roleta składana od dołu Toruń

Plisy COSI

Plisy Toruń i okolice do 40km to pomiar i wycena za 0zł. Oferujemy również profesjonalny montaż. Plisy COSI inaczej rolety plisowane. Zajrzyj i zobacz kolory osprzętu. Idealnie dopasowane kolorystycznie do Twoich okien, aż 353 dostępne kolory i wzory. Pozwalają na całkowite lub częściowe zasłonięcie okna.

Plisy okienne Toruń

Plisy COSI ONE

Plisy Toruń i okoliczne miasta to oferta numer 1 w regionie. Plisy COSI ONE inaczej rolety plisowane. Dodatkowo posiadające cztery magnesy. Zajrzyj i zobacz kolory osprzętu. Idealnie dopasowane kolorystycznie do Twoich okien, aż 353 dostępne kolory i wzory. Pozwalają na całkowite lub częściowe zasłonięcie okna. Dostępne w wersji DUET.

Plisa do okna dachowego Toruń

Plisy dachowe

Plisy dachowe posiadają prowadnice i cztery magnesy. Zajrzyj i zobacz kolory osprzętu. Idealnie dopasowane kolorystycznie do Twoich okien, aż 353 dostępne kolory i wzory. Pozwalają na całkowite lub częściowe zasłonięcie okna. Dostępne w wersji DUET. Montujemy plisy w takich miejscowościach jak: Toruń, powiat toruński oraz Chełmża, Kowalewo Pomorskie, Gniewkowo, Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski, Nieszawa, Lubanie, Waganiec, Raciążek, Koneck.

4.9/5 - (104 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!