Ułatwienia dostępu

Rolety przyszybowe MINI L

Zdecydowanie poza efektem wizualnym rolety w prowadnicach zasłaniają skutecznie szybę okna. Zapewniając w ten sposób komfort i intymność dla mieszkańców. Rozwiązanie dla osób, które oczekują od rolet odrobinę więcej. Z całą pewnością osłony z prowadnicami cieszą oko, wyglądają bardzo dobrze i skutecznie chronią wnętrze przed nasłonecznieniem. Roleta do okna Toruń miasto oraz w innych lokalizacjach w obrębie 40 km to nasz teren działania w którym wycenimy, pomierzymy i zamontujemy między innymi rolety przyszybowe MINI L. Jesteście klientami z dalszych lokalizacji? Trafiliście do nas z polecenia? Nic strasznego – na pewno się, dogadamy więc zapraszamy do kontaktu. Odwiedźcie koniecznie nasz profil społecznościowy na Facebooku lub Instagramie. 

Roleta do okna Toruń MINI L

Roleta do okna Toruń, Gniewkowo, Waganiec, Koneck. Raciążek w DEKOROLETA to największy wybór w regionie. Rolety przyszybowe w systemie MINI L posiadają samohamujący mechanizm koralikowy. Roleta jest w kasecie razem z prowadnicami wykonana z PCV. W system MINI L kaseta jest przykręcana do listwy przyszybowej okna natomiast prowadnice są przyklejane. Roleta jest montowana w świetle szyby i po zwinięciu zajmuje 5cm światła szyby od góry i po 1,5 cm po bokach. Kaseta i prowadnice do wybrania w kolorach widocznych poniżej. 

Oferujemy tkaniny standardowe, zaciemniające całkowicie i termiczne. Dostępne w wielu kolorach i wzorach. Jesteśmy elastyczni, dlatego na stronie www.dekoroleta.pl znajdziesz wiele typowych i niestandardowych rozwiązań.  

Podsumowując:

Dlaczego warto wybrać roleta do okna Toruń MINI L?

Z jakich powodów warto kupić w DEKOROLETA?

Dlaczego wskazane jest skorzystanie z naszych usług?

Kolory osprzętu

Kolory tkanin - kolekcje od I do XIV
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
XIII
4.9/5 - (19 votes)
Przewiń na górę
error: Treść jest chroniona !!